Molümer | Su Yalıtımı | Boya | Beton Katkıları | Hazır Renkli Sıva , Molümer | Su Yalıtımı | Boya | Beton Katkıları | Hazır Renkli Sıva , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Teslimat Şartları

 

Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 ila 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Nak kargo veya ambar ile anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) ila 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Ayrıca stoklarımızda kalmayan numaralardan sipariş verdiğinizde ise üretim nedeni ile teslim süresi daha uzun olabilir. Siparişlerinizin en kısa sürede sizlere ulaşması için ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz, stoklarımızda bulunan ürünlerden verdiğiniz siparişler haftaiçi 12:30 kadar onaylandığı taktirde aynı gün kargoya teslim edilecektir. Temin edilemiyor ifadesi bulunan ürünler için bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Hafta içi hergün (resmi tatiller hariç) kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır. Kargo ve ambar firmaları cumartesi - pazar günü hariç hergün paket teslimi yapmaktadırlar. Telefon numarası bildirilmeyen siparişler işleme alınmaz, herhangi bir aksamada paketinizin tesliminin gecikmemesi için sabit veya gsm numaralarınızı bildirmenizi rica ederiz.

Firmamız yurtiçi bütün şehirlere online satış yapmaktadır. Yurtdışı online perakende satışımız yoktur. Toptan satış mevcuttur.

Cumartesi Pazar günleri verilen siparişleriniz takip eden Pazartesi günü işleme alınır.

Satın aldığınız ürün kargoya teslim edilmeden önce tarafımızca kontrol edilir.

 

Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo veya ambar firmasına tutanak tutturularak karşılıklı isim soyisim araç plaka no v.b. bilgiler ile tutanağı tamamlayarak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@molumer.com mail adresine gönderiniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et